Hindernis voor scooterscheurders geplaatst in Veenendaal

Redactie, september 2017

Bewoners van twee flats aan de Pollux in Veenendaal hebben regelmatig last van scooterrijders die, ook nog eens veel te hard, over het voetpad tussen de twee flats scheuren. "Het is een flinke herrie en als je er iets van zegt, krijg je soms ook nog een grote mond", aldus een van de bewoonsters in De Gelderlander. De gemeente besloot om hekjes als obstakels te plaatsen.

Ook het naastgelegen grasveldje is met een horizontale paal afgeschermd. Zo wordt voorkomen dat er van de groenstrook gebruik wordt gemaakt. Tot geruststelling van de bewoners.

Bewoners keken in eerste instantie nog even raar op toen ze slechts een 'halve' afsluiting zagen om scooterrijders van het voetpad te weren. Het bleek een iets te voortvarende actie van de gemeente. "Normaal doe je zo'n klusje in één keer. Omdat de houten hekken nog op voorraad waren, waren die alvast vorige week geplaatst. Het hekwerk stond voor maandag gepland.", aldus de gemeente.

Bron: De Gelderlander