(advertentie)

Roadshow 2007 – On the Road again…

Vooraankondiging

Brüel & Kjær Nederland organiseert in de eerste week van oktober van dit jaar weer de Roadshow. Tijdens deze 5 dagen zullen er lezingen en workshops gegeven worden op verschillende locaties in het land.

Thema/gastsprekers

Het thema dit jaar is handhaving en wetgeving.

Zoals elk jaar zullen er lezingen worden gehouden door gastsprekers. Dit jaar zal Cauberg-Huygen Raadgevende Ingenieurs een lezing verzorgen. Daarnaast verwachten wij binnenkort via onze website www.bksv.nl een andere gastspreker bekend te kunnen maken.

Programma

Het programma zal bestaan uit een plenair gedeelte in de ochtend en workshops met leuke onderwerpen in de middag. Op dit moment wordt hard gewerkt aan de invulling hiervan. Meer informatie verschijnt binnenkort op onze website.

Kosten en voorwaarden

Aan dit evenement zijn geen deelnamekosten verbonden. En ook de lunch wordt gratis voor u verzorgd. Wel vragen we u zich tijdig in te schrijven.

Om dit evenement kosteloos te houden is besloten tot een maximum van 2 personen per bedrijf of organisatie. Daarnaast verzoeken wij u vriendelijk indien u niet kunt komen u uiterlijk 1 week voor aanvang af te melden per e-mail. Als wij niet tijdig uw bericht van verhindering ontvangen dan zijn wij helaas genoodzaakt de kosten voor de lunch door te berekenen.

Data en locaties

1 oktober      Zaandam
2 oktober Zeegse
3 oktober Hoenderloo
4 oktober Heerlen
5 oktober Breda

Inschrijven

U kunt zich inschrijven via onze website www.bksv.nl. Omdat er een beperkt aantal plaatsen beschikbaar is raden wij u aan dit snel te doen.

Vragen?

Heeft u nog vragen neem dan contact met ons op nlinfo@bksv.com of bezoek onze website www.bksv.nl

home...